Video: Premiéra dokumentu HBO o islámském státu

Video: Premiéra dokumentu HBO o islámském státu
Popisek: Ilustrační foto
18 / 01 / 2016, 19:15

Bude vysílán v premiéře už 8. února

 Informaci zveřejnil dnes prestižní časopis Time. Nový dokument z produkce HBO se zaměřil na islámský terorismus patnáct let po útocích 9/11. Premiéra filmu má být 8. února a jeho tvůrcem je Gregory Barker, který režíroval Manhunt: The Search for Bin Laden

90-minutový celovečerní dokument zjišťuje příčiny radikalizace jednotlivců, kteří se přidávají k IS i zveličování nebezpečí teroristických hrozeb. Trailer "Homegrown: The Counter-Terror Dilemma looks at terrorism in the age of ISIS" 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.