VIDEO: Černošský gang krutě zbil muže, který volil Trumpa

VIDEO: Černošský gang krutě zbil muže, který volil Trumpa
Autor: flickr.com|Popisek: černoch
08 / 03 / 2017, 10:00

Video je sice staršího data, ale jasně dokladuje, jak Donald Trump rozděluje USA a že spory ohledně něho se přenesly i na ulici.

Gang tří černochů brutálně napadl muže v Chicagu. Důvodem útoku byl fakt, že volil Donalda Trumpa. Video ukazuje muže, kterého agresoři bijí pěstmi i kopy. I když leží na zemi, tak dostává údery do hlavy. 

V jeden moment se oběť zvedna a běží do svého auta, které mezitím obsadil třetí útočník. Je však chycen a znovu surově zbit.

 

psali jsme:

Video: Podnapilý cestující vyvolal rvačku v letadle, muselo nouzově přistát

VIDEO: Potyčka několika mužů ve vlakové stanici málem dopadla tragicky

 

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace