VIDEO: Co dokáže účinně zastavit jedoucí tank? Podívejte se na video

VIDEO: Co dokáže účinně zastavit jedoucí tank? Podívejte se na video
Autor: Flickr.com|Popisek: tank
18 / 02 / 2017, 11:30

Zastavit jedoucí tank je vlastně jednoduché.

Otázkou, jak překazit další cestu tankům, se společně zabývali kanadští a američtí vojenští inženýři. Použili osvědčené řešení, které se datuje až do doby Římské říše. Tato matoda však stále funguje, pokud se vše udělá tak, jak má být. 

Protitanková překážka byla výsledkem společné kanadsko-americké spolupráce v rámci mezinárodního vojenského cvičení Iron Sword, které se konalo loni v Litvě.

 

psali jsme:

M26 Pershing: Jediný západní tank lepší než Tigry a Panthery

Stridsvagn 103 - švédske kladivo na sovietov

 

 

zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace