VIDEO: Co máte za problém, vy si přejete válku?! Le Penovou vytočila otázka novinářky

VIDEO: Co máte za problém, vy si přejete válku?! Le Penovou vytočila otázka novinářky
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: Marine Le Penová
30 / 03 / 2017, 11:00

Marine Le Penovou vytočila otázka novinářky během rozhovoru pro BBC.

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová poskytla stanici BBC rozhovor, jehož tématem byly také geopolitické otázky. Klidný tón rozhovoru rozčeřila až otázka moderátorky, která se zhruba v polovině rozhovoru zeptala Le Penové, zda by v případě napadení pobaltských států Ruskem šla těmto zemím Francie na pomoc.

Čtěte také: Marine Le Penová: ,,Stará" Evropská unie zemře a bude nahrazena Evropou suverénních lidí

 ,,Vy si přejete za každou cenu válku! Co máte za problém? Chcete jít do války? Máte ráda válku? Přejete si další válečný konflikt? Chcete, abychom začali třetí světovou válku? V tuto chvíli nechce jít nikdo do války s nikým," odpověděla jí překotně viditelně rozčilená prezidentská kandidátka, která se až po chvíli uklidnila. 

psali jsme:

Šéfka Národní fronty Le Penová zahájila prezidentskou kampaň. Vrátím Francii zpět svobodu, slibuje

Zdroj: youtube.com

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.