Video: Co může NATO postavit proti Rusku a Číně

Video: Co může NATO postavit proti Rusku a Číně
Autor: US Navy|Popisek: Ilustrační foto
29 / 05 / 2016, 07:30

WWIII je díky nové studené válce o něco blíž, Rusko vidí, že v Bílém domě nesedí soupeř, kterého by se mohlo obávat. Čína si brousí zuby na Jihočínské moře, kde staví své umělé ostrovy a vznáší nárok na celé moře bez ohledu na své sousedy.

Může nastat okamžik, kdy se najednou všechno zvrtne a pak je nutné se ptát, zda má Západ/NATO vůbec co postavit na svou ochranu.

Zdroj: Funker530

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace