Video: Dálkové odpálení miny před americkým MRAP v Afgánistánu

Video: Dálkové odpálení miny před americkým MRAP v Afgánistánu
Autor: United States Department of Defense - http://www.marcorsyscom.usmc.mil/|Popisek: A Cougar HE MRAP tested in January 2007, with landmines detonating around it
29 / 02 / 2016, 10:15

Co zažívají američtí vojáci při rutinních vojenských misích v Afgánistánu...

Těsně před speciálním vojenským vozidlem MRAP americké armády byla dálkově odpálená bomba. Co výbuch provedl s autem, můžete vidět na videu. Dobrá zpráva je, že všichni z posádky výbuch přežili, až na pár modřin a škrábanců.

Mine-Resistant Ambush Protected (MRAP) -  americký termín pro vojenská vozidla, které jsou speciálně navržená, aby vydržela výbuch improvizovaného výbušného zařízení (IED), ozbrojené útoky a přepadení.

 

Zdroj: www.funker530.com

Foto: By United States Department of Defense - //www.marcorsyscom.usmc.mil/, Public Domain, //commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=2528564

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace