VIDEO: Další šok z Německa: Město Ludwigshafen zbourá domy pro sociálně slabé a nastěhuje do zbrusu nových migranty

VIDEO: Další šok z Německa: Město Ludwigshafen zbourá domy pro sociálně slabé a nastěhuje do zbrusu nových migranty
Autor: Flickr.com|Popisek: migranti
17 / 02 / 2017, 18:30

Doslova šokující reportáž odvysílala tento týden německá televizní stanice RTL.

Ta se týkala městské části Ludwigshafenu Mundenheim, kde jsou ubytovány převážně sociálně slabé rodiny. I přesto se město rozhodlo domy, v nichž tyto rodiny dlouhá léta bydlí, zbourat a postavit nové. Ty už ale nemají být určeny pro sociálně slabé rodiny, ale pro migranty.

Starousedlíci tak budou brzy vystěhováni z domů, kde žili třeba desítky let. Mnozí z nich skončí na ulici zcela bez prostředků. Podle reportáže musí Německo přijmout určitý počet uprchlíků, nemá však pro ně dostatečné ubytovací kapacity.

 

 

psali jsme:

Viktor Orbán otvorene o migračnej kríze, tvrdí, že jej úlohou je ''rozdrvenie vôle ľudu''

Muslimům a gayům vstup zakázán! Tak rozhodl starosta maďarské vesnice

 

Zdroj: freedomeurope.eu, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace