VIDEO: Dánská policie pátrá po útočníkovi, který postřelil 2 policisty a jednoho civilistu

VIDEO: Dánská policie pátrá po útočníkovi, který postřelil 2 policisty a jednoho civilistu
Autor: redakční databáze|Popisek: dánská policie
01 / 09 / 2016, 10:30

Policie intenzivně hledá podezřelého, který postřelil v polonezávislé dánské komuně Christiánii 3 lidi.

Jeden policista byl postřelen do nohy, druhý utrpěl vážnější poranění hlavy, civilistu pak zasáhl útočník do stehna. Policie o tom informovala na svém twitterovém účtu.

Bezprostředně po incidentu zahradila policie oblast, kde se střelba odehrála. Svědkové incidentu popsali, že v noci ze středy na čtvrtek slyšeli asi 9 výstřelů poblíž největší budovy Christiánie ,,archy míru".

Podle dánské televize TV2 byly všechny cesty do Christiánie uzavřeny těžce ozbrojenými policisty. Některé ulice byly též uzavřeny. V Christiánii se podle TV2 pohybuje velké množství policistů. 

dánská policie

Zdroj: rt.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace