Video: DARTH MAUL: Apprentice

Video: DARTH MAUL: Apprentice
13 / 03 / 2016, 09:00

DARTH MAUL: Apprentice je podle všeho jeden z nejlepších fanouškovských filmů ze světa Star Wars. Co vše lze dnes natočit se podívejte v následujícím videu, které vznikalo po dobu 2 let - výsledek stojí za to!

Tento film přinášející zpět populární postavu sithského učedníka vznikal v produkce Shawna Bu z T7 Production téměř 2 roky! Pro mnoho fanoušků Star Wars jr Darth Maul jednou z nejlepších postav, které se kdy v této sérii objevily, je to ten druh darebáka, kterému mnozí fandí.

A jak film vznikal? Podívejte se:

Darth Maul je fiktivní postava Hvězdných válek.

Byl to Temný Pán ze Sithu a první učedník Darth Sidiouse. Jako malé dítě byl vybrán Sestrami noci pro Sidiouse, aby byl v tajnosti učen v temné straně Síly. Vyrůstal pod temným vlivem Sidiouse a stal se velmi užitečným nástrojem jeho ambicí. Maul byl mistrem forem Juyo a Jar'Kai a ovládal i starodávné bojové umění zvané Teräs Käsi. Zvolil si používat dvojbřitý světelný meč, který sestrojil podle nákresů Darth Zannah, ale v the Clone Wars měl jednobřitvý. V rocích vedoucích k Invazi na Naboo poslal Sidious Maula na několik politických vražedných misí, nejvýznamnější byla mise proti Black Sun, ale Maul toužil zabíjet hlavně Jedie.

V roce 32 BBY byl Maul vyslaný Sidiousem zabít Jedijského mistra Qui-Gon Jinna a jeho Padawana Obi-Wan Kenobiho. Sledoval je na Tatooine a potom na Naboo. Zaměstnal je během Druhé Bitvy o Theed. Maul zabil Jinna, ale udělal fatální chybu a podcenil Kenobiho. Po krátkém, ale v divokém boji Kenobi Sithského Pána zabil rozseknutím napůl. Maul však přežil. V roce 0 BBY se Darth Vader střetl a porazil Dopplengänger Darth Maula vytvořeného tajemným Řádem Imperia, možná na rozkaz od Palpatina.

Zdroj: Wikipedie, T7 Production

 

Tagy článku