VIDEO: Dej to vepřové pryč, ,,nařizoval" vzteklý muslim prodavačce

VIDEO: Dej to vepřové pryč, ,,nařizoval&quote; vzteklý muslim prodavačce
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: prodejna halal
01 / 02 / 2017, 18:00

Muslimský zákazník byl pobouřen tím, že ve výloze prodejny halal viděl vepřové.

V prodejně halal, kterou vlastní Číňané, pak ,,nařizoval" prodavačce, aby vepřové z nabídky stáhl. Když je to prodejna halal, tak tam vepřové podle něho nemá co dělat.

Majitele obchodu se nejprve bránili tím, že se jedná o hovězí, až posléze argumentovali, že nevěděli, že vepřové není halal ( přípustné). Jedna z prodavaček pak řekla, že vepřové prodávají občas. 

Na konci videa jedna z prodavaček jde za šéfem prodejny, aby spor se zákazníkem vyřešil.

 

psali jsme:

Buďto jezte, nebo jděte! Vzkázal muslimům starosta, který ve školách zrušil jídla bez vepřového

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace