VIDEO: Donalda Trumpa narychlo ,,uklízejí" agenti tajné služby z pódia

VIDEO: Donalda Trumpa narychlo ,,uklízejí&quote; agenti tajné služby z pódia
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: Donald Trump
07 / 11 / 2016, 06:00

Horké chvilky si zažil republikánský kandidát na nového amerického prezidenta.

V sobotu se Trump zúčastnil mítinku v nevadském městě Reno. Poté, co z početného davu někdo zakřičel ,,zbraň", vypukla okamžitě panika.

Dva agenti tajné služby pak museli překvapeného Trumpa narychlo odvést z pódia. Nakonec však vyšlo najevo, že nikdo zbraň nedrží a toto slovo vykřikl muž, který svérázně protestoval proti Trumpovi, kterého označil za diktátora.

Zdroj: parlamentnilisty.cz, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.