VIDEO: Dramatické záběry: Pickup prudce naráží do autobusu před vyděšenými cestujícími

VIDEO: Dramatické záběry: Pickup prudce naráží do autobusu před vyděšenými cestujícími
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: dopravní nehoda
30 / 01 / 2017, 14:00

V americkém měste Syracuse se na první pohled stala děsivá dopravní nehoda.

Pickup sjel z dosud nezjištěné příčiny do vozovky a narazil do boku městského autobusu. Při nehodě nebyly jen shodou náhod usmrcen žádný člověk.

Několik cestujících muselo být ale převezeno s lehčími zraněními do nemocnice, stejně jako řidič autobusu, který si po srážce stěžoval na bolest na hrudníku.

Řidič pickupu vyvázl z nehody nezraněn, jeho žena, která s ním ve vozidle seděla, však byla převezena s lehčím zraněním do nemocnice.

 

psali jsme:

VIDEO: Řidič tramvaje usnul a způsobil smrt sedmi lidem

Nehoda tramvaje v Londýně - nejméně pět mrtvých a padesát zraněných

 

Zdroj: abcnews.go.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.