Video: Droní záběry následků zemětřesení v Ekvádoru

Video: Droní záběry následků zemětřesení v Ekvádoru
24 / 04 / 2016, 11:45

Jihoamerický Ekvádor postihlo ve čtvrtek večer místního času další silné zemětřesení, uvedla americká geologická služba USGS.

Nové otřesy půdy o síle šest stupňů měly epicentrum sto kilometrů od města Portoviejo, v jehož oblasti v sobotu zemětřesení o síle 7,8 stupně zabilo stovky lidí. Nejhorší zemětřesení za posledních sedmdesát let si vyžádalo životy nejméně 602 lidí a 12.492 zraněných. Přes 130 osob je pohřešováno a desítky tisíc lidí je bez přístřeší. 

 Video: Apokalyptické záběry po zemětřesení na japonském Kjúšú

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace