VIDEO: Dvě ženy křičely v letadle stále dokola Alláhu Akbar! Byly vyvedeny policií za potlesku cestujících

VIDEO: Dvě ženy křičely v letadle stále dokola Alláhu Akbar! Byly vyvedeny policií za potlesku cestujících
Autor fotografie: Flickr.com|Popisek: interiér letadla
24 / 02 / 2017, 10:00

Dvě ženy, které na palubě letadla křičely Alláhu akbar, byly posléze vyvedeny.

Cestující na palubě letadla mířícího z Prahy na londýnské letiště Stansted byli svědky neobvyklého incidentu. Dvě ženy tam během několikahodinových slovních výtržností stále vykřikovaly Alláhu Akbar! (Bůh je velký), tedy dvě slova, která obvykle používají muslimští radikálové těsně předtím, než spáchají teroristický čin. Když dvě ženy přišly na palubu letadla, začaly podle ostatních pasažérů kromě tohoto pokřiku vést ,,bizarní konverzaci" a byly velmi hlučné. 

Na výzvy ostatních cestujících, aby se uklidnily, ženy vůbec nereagovaly. Po dvou hodinách bezprizorního chování musely být vyvedeny z letadla policií za hlasitého skandování ostatních cestujících. Policie je nezatkla, ale pustila domů s varováním.

psali jsme:

Manévry těžkooděnců u slovenských hranic: Slovák zaútočil mačetou na plynaře a křičel přitom Alláhu Akbar

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace