VIDEO: Exkluzívne zábery bojového nasadenia vrtuľníka KA-52 od sýrskych bojovníkov.

VIDEO: Exkluzívne zábery bojového nasadenia vrtuľníka KA-52 od sýrskych bojovníkov.
Autor: Autor: Alex Beltyukov - http://www.airliners.net/photo/Russia---Air/Kamov-Ka-52/2079535/L/, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=18966761|Popisek: Ka-52
05 / 04 / 2016, 07:00

Ruský server sputniknews.com priniesol exkluzívne video zo Sýrie, presnejšie z okolia mesta Karajtín. Vo videu je vidieť prvý krát zaznamenané bojové využitie ruského vrtuľníku Aligárot Ka-52 v boji s Islamským štátom.

Mesto Karajtín bolo v nedeľu oslobodené od ozbrojenej skupiny Daiš. Skupina Daiš je organizácie ktorá je v Rusku, zakázaná.

VIDEO: 

Aligátor Ka-52, je ruský dvojmiestny bojový vrtuľník. Do výzbroje bol zaradený v roku 2010.

Ka-52

Technické údaje Ka-52 Aligator:
Posádka: 2
Výška: 4,90 m
Dĺžka trupu14,5 m
Rozpätie krídel7,3 m
Vzletová hmotnosť: 10 400 kg
Maximálna vzletová hmotnosť: 12 200 kg
Výkon pohonnej jednotky: 1638 kW
Výzbroj: 1x rýchlopalný kanón 2?42-1 kalibru 30 mm
4 závesníky s nosnosťou do 2 000 kg

VIDEO KA-52: 

zdroje: sputniknews.com, wikipedia, youtube.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace