VIDEO: Exmuslim zavolal do rádia: Islám nemůžeme reformovat, jen vyhladit. Je to rakovina

VIDEO: Exmuslim zavolal do rádia: Islám nemůžeme reformovat, jen vyhladit. Je to rakovina
Autor: flickr.com (CC BY-ND 2.0) |Popisek: muslimové
28 / 03 / 2017, 10:00

Rozhořčený exmuslim zavolal do britského rádia LBC a překvapenému Nigelu Faragovi, který se ujal role moderátora, sdělil svůj názor na islám.

Exmuslim Ahmed, který pochází z Madridu, prohlásil, že problém islámu je islám samotný, který vždy byl podle exmuslima ,,tradičně" brutální ideologií. Korán vyzývá k násilí a permanentnímu boji s nevěřícími. Na Faragovu otázku, zda lze islám reformovat, odpověděl Ahmed kategoricky, že nikoliv. Islám musí být podle něho vyhlazen, protože je jako rakovina.

psali jsme:

Islám je hlavním motorem pronásledování křesťanů ve světě

 

Zdroj: youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace