Video: F-18 prolétávají Death Valley

Video: F-18 prolétávají Death Valley
Autor fotografie: US Navy|Popisek: Ilustrační foto F-18
31 / 12 / 2015, 14:30

Dva nic netušící turisté vybavení kamerou GoPro zkoumali úžasné prostředí Death Valley. Netušili, že letecká základna Edwards je hned "za rohem".

Death Valley je totiž americkými piloty využíváno jako tréninkový prostor, kde simulují létání na nízké hletové hladině jako v Afghánistánu.

První reakce kameramana je úžasná:-)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace