Video: F-35 se svými předchůdci

Video: F-35 se svými předchůdci
Autor: Lockheed Martin|Popisek: F-35 a P-38
19 / 03 / 2016, 08:00

Moderní bojová letadla US Air Force - F-35 a F-22 letí po boku legend z 2. světové války, Korejské války a Vietnamu. Pro F-35 to je snaha seznámit veřejnost se strojem, na který spoléhá celé americké letectvo v několika příštích desítkách let.

Ukázky budoucí páteře US Air Force proběhnou během roku 2016 na těchto místech: F-35 se předvede v Clevelandu, Fort Lauderdale, Floridě, Jones Beach, New Yorku, Renu a na dalších místech... V červenci si tým nazvaný "F-35 Heritage Team" zaletí na letecký den ve Farnborough v Anglii.

První bojově nasaditelná letka strojů F-35A bude funkční na konci tohoto roku.

Zdroj: US Air Force

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace