Video: Fanoušek chtěl vběhnout mezi fotbalisty. Sekuriťák byl rychlejší

Video: Fanoušek chtěl vběhnout mezi fotbalisty. Sekuriťák byl rychlejší
Autor fotografie: YouTube/screenshot
27 / 03 / 2016, 12:30

Ukázkový příklad zásahu.

V pátek se odehrál fotbalový zápas mezi Mexikem a Kanadou v rámci kvalifikace na mistrovství světa 2018. Na hřiště se pokusil vběhnout jeden z fanoušků. Nepočítal ale s extrémně rychlou reakcí sekuriťáka, který jej ukázkově složil na zem.

Ochranka na fotbalových zápasech nejvyšší ligy má za sebou totiž i základní trénink a očekávají se od ní právě podobné bezpečnostní zákroky. Zdroj: foxnews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace