Video: Geert Wilders zveřejnil video z azylového zařízení v nizozemském Apeldoornu

Video: Geert Wilders zveřejnil video z azylového zařízení v nizozemském Apeldoornu
Autor: Twitter/geertwilderspvv
05 / 12 / 2016, 18:30

Geert Wilders, předseda nizozemské Strany pro svobodu (PVV), zveřejnil na svém twitterovém účtu video údajně pocházející z uprchlického tábora v nizozemském Apeldoornu.

Se stručným textem "Azylové středisko v Holandsku, Apeldoorn, v pátek 2.prosince, přijaté od zaměstnance." #kickthemoutofourcountry. Zdroj: @geertwilderspvv

Nizozemský radikální politik Geert Wilders se "proslavil" především tvrdým odporem proti islámu a uprchlíkům mířícím do Nizozemska a dokonce stanul před soudem, a to kvůli údajnému podněcování k nenávisti. Velmi hrubě se vyjadřoval např. na adresu Maročanů žijících v Nizozemsku. V závěrečné řeči ovšem soudům řekl, že "v tom nevidí problém, protože éra politické korektnosti podle jeho názoru už skončila" Požádal proto o zproštění od všech obvinění. Hájil se mimo jiné i tím, že "nemluví jen sám za sebe, ale za stovky tisíc svých voličů; a pokud skončí za mřížemi, tak by za nimi měli skončit i všichni voliči, kteří mu projevují důvěru."

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace