Video: Gigantická loď naráží v plné rychlosti na břeh

Video: Gigantická loď naráží v plné rychlosti na břeh
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Loď naráží na břeh
27 / 08 / 2017, 13:00

V Pákistánu se nachází pláž jménem Gadani, kde obrovské nákladní lodě končí svoji kariéru a jsou zde rozmontovávány na cenný kov.

 Dlouhý úsek pláže nedaleko města Karáčí je lodním hřbitovem, kde jsou tato gigantická plavidla úmyslně naváděna na břeh, kde jsou posléze rozebrána. Na pláži Gadani  se na bezpečnost pracovníků příliš nemyslí, jak ostatně ukazuje video...

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.