Hnutie Anonymus vyhlásili totálnu vojnu IS

Hnutie Anonymus vyhlásili totálnu vojnu IS
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: ilustračný obrázok
24 / 03 / 2016, 12:45

Francúzke a belgické média, dnes informovali o tom že, Hnutie Anonymous, vyhlásilo po teroristických útokoch v Bruseli "totálnu vojnu" extrémistickej organizácii Islamský štát, po tom ako sa k ním prihlásila.

Muž s obvyklou maskou, vo videu hovorí že: "opäť došlo k útoku na našu slobodu. Takto to už ďalej nepôjde."

Muž taktiež informoval že počítačové útoky, ktoré Anonymus spustilo po útokoch v Paríži, boli velmi úspešné. Celkovo sa im podarilo vyradit viac ako 5500 účtov na Twitteri, napojených na IS.

"Rozhodli sme sa viesť totálnu vojnu proti Dáišu operáciou Brusel (#OpBrussels). My sme slobodní. Teroristi, bojte sa. Nezabudneme. Neodpustíme.''

Video sa na Youtube objavilo včera, a dnes má už viac ako 80 000 zhliadnutí.

zdroj: youtube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace