Video: Ilegální migranti mezi nákladem rajčat ve Velké Británii

Video: Ilegální migranti mezi nákladem rajčat ve Velké Británii
Autor fotografie: TWITTER / KENT 999S
29 / 10 / 2016, 10:15

Na videu zveřejněném na Twitteru je vidět řidič španělského kamionu, který kromě nákladu rajčat, dovezl do Spojeného království i několik imigrantů zřejmě z Francie.

Video vyvolala v Británii pobouření, přepravní společnost El Mosca se brání obvinění, že její řidič propašoval migranty do země.  Tvrdí, že vozidlo před přístavem v Calais nezastavilo, a že prošlo všemi kontrolami a skenery. Zdroj: dailystar.co.uk

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.