VIDEO: Imigranti v Maďarsku prorážejí plot uprchlického tábora

VIDEO: Imigranti v Maďarsku prorážejí plot uprchlického tábora
01 / 07 / 2015, 16:00

Maďarská policie musela včera zasahovat proti imigrantům v uprchlickém táboře v Debrecínu na východě země. Video zachycuje běsnění uprchlíků během vzpoury.

Přes Maďarsko už nyní proudí davy uprchlíků. Stát se proto celkem radikálně postavil proti původně plánovaným kvótám na přerozdělení imigrantů v rámci EU. Maďarská policie musela dnes zasahovat proti imigrantům v uprchlickém táboře v Debrecínu na východě země. Tábor obývá asi 100 uprchlíků a podle videa došlo ke rvačce a proražení plotu tábora. Podle informací zpravodajských agentur později dokonce rozběsnění imigranti házeli na projíždějící auta kamení nebo do nich mlátili klacky. Policie prý uprchlíky zatlačila zpět do tábora.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace