(VIDEO) Irackí vojaci zachránili mladého chlapca, ISIS ho vyslal na samovražednú misu

(VIDEO) Irackí vojaci zachránili mladého chlapca, ISIS ho vyslal na samovražednú misu
Autor: Screenshot/Youtube
25 / 03 / 2017, 07:00

Irackí vojaci zachránili množstvo životov tým, že zachránili mladého chlapca, ktorého ISIS poslal na samovražednú misiu.

Rodiny ktoré utekajú pred ISIS, narazili pri meste Mosul na dieťa, ktoré sa k nim pripojilo pri odchode z mesta. Toto dieťa bolo samé, a nikto ho nepoznal, keď dorazili ku kontrolnému stanovištu, povedali irackým vojakom, že niečo s týmto dieťaťom nieje v poriadku. Celou cestou sa dotýkalo svojho bruška, a taktiež nepovedalo žiadne informácie o sebe, alebo svojej rodine.

Počas kontroly špecialisti zistili, že toto dieťa poslal ISIS na samovražednú misu, na tele mal pripevnený pas s výbušninami. Nechýbalo moc, a mohlo to dopadnúť úplne inak.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace