Video: Irácký 62 letý sniper zabil za rok 178 teroristů ISIS

Video: Irácký 62 letý sniper zabil za rok 178 teroristů ISIS
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Abu Tahseen v práci
08 / 10 / 2016, 08:15

Abu Tahseen se připojil k šíitským milicím v Iráku v květnu 2015, aby bránil svou zemi. Vojenský veterán bojoval již v pěti válkách a podle svých slov zabil za méně než rok na 178 džihádistů teroristického uskupení ISIS. Video ukazuje, jak se Abu zaměřuje na nepřátelského odstřelovače z ISIS a zabíjí ho.

Irácký odstřelovač mluví i o tom, jak výstřel jeho pušký odhodí oběť metr dozadu, než dopadne na zem. Abu říká, že se radikálové ISIS bojí chodit do jeho hor Markhoul v severní provincii Baiji.

I když jsou zabití nepřátelé, za každého mrtvého pronese Abu krátkou modlitbu.

Své zkušenosti má z pěti konfliktů, kterých se účastnil - Yom-Kippurské války, Irácko-Íránské války, invaze do Kuvajtu, války v Zálivu a nyní z konfliktu s ISIS.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace