Video: ISIS popravil homosexuála shozením ze střechy

Video: ISIS popravil homosexuála shozením ze střechy
Popisek: Okamžik po shození
12 / 08 / 2016, 10:00

Teroristická skupina zveřejnila další propagandistické video, tentokráte se ale jednalo o popravu muže vinného tím, že byl homosexuál.

Muž byl shozen z okraje vysoké budovy v jedné z posledních velkých bašt ISIS - Mosulu. Celou popravu sledoval dav mužů a dětí, kterým extrémisté řekli, že muž je vinný tím, že je gay a podle práva šaríja je odsouzen k trestu smrti.

Zdroj: Mail Online

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace