Video: Islámisté zveřejnili video, kde popravčími jsou i děti nebo staří muslimové

Video: Islámisté zveřejnili video, kde popravčími jsou i děti nebo staří muslimové
Autor: Screenshot YouTube
28 / 08 / 2016, 00:15

Islamisté zveřejnili další drastické video, na němž tři skupiny islámistů vraždí vězně, především kurdské bojovníky.

První skupinou jsou jejich muhadženínové, druhou z popravčích skupin je pětice chlapců. Podle serveru BBC je mezi malými vrahy i chlapec původem z Británie, označovaný jako Abú Abdulláh Britání, tedy Brit. Média spekulují o tom, zda se nejedná o syna džihádistky Sally Jones, která v roce 2013 utekla z Británie do Sýrie i se svým nejmenším synem JoJo.

Další, tuniský chlapec k vězňům ještě před vraždou promlouvá v arabštině. Hovoří mimo jiné o tom, že násilí neustane a že bitva proti nim ještě ani nezačala.. Třetí skupinu tvoří starší muslimští muži. Mezi vězni jsou především Kurdové. Zdroj: liveleak.comaktualne.czdailymail.co.uk

Video: Islámisté posílají na sebevražedné mise "děti chalífátu"

 

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace