Video: Islámský terorista si asi myslel, že ho Alláh jistí, spletl se

Video: Islámský terorista si asi myslel, že ho Alláh jistí, spletl se
Popisek: Chvíle po zásahu teroristy
10 / 10 / 2016, 10:30

Není známé přesné umístění, kde se scéna odehrála, ale podle serveru Funker530 byli kameraman i "nešťastný" kulometník součástí sil syrských rebelů.

Syrští rebelové jsou často podporováni USA a to jak finančně, tak vybavením. Idiot ve videu si patrně myslel že je Rambo a s cigárem v puse začal střílet těžkým kulometem na pozici syrské armády. O několik vteřin později mu uletěl vršek hlavy...

Zdroj: Funker530

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.