VIDEO: Izraelský policista dá brutální ,,nakládačku" palestinskému řidiči za to, že mu ,,ťukl" do auta

VIDEO: Izraelský policista dá brutální ,,nakládačku&quote; palestinskému řidiči za to, že mu ,,ťukl&quote; do auta
Autor fotografie: flickr.com (CC BY 2.0) |Popisek: izraelští policisté
26 / 03 / 2017, 10:00

Izraelský policistů začal jako smyslů zbavený mlátit palestinského řidiče nákladního vozu.

Incident se odehrál ve sporném východním Jeruzalému, kdy izraelský policista zastaví řidiče nákladního vozu, protože mu údajně ,,škrtl" o auto. Když padesátiletý řidič vyjde z vozu, po krátké slovní hádce ho začne policista brutálně bít pěstmi a kopy a dá mu i ,,hlavičku".

Posléze mu přijde na pomoc několik dalších mužů, které ale agresivní policista také napadne. ,,Policista mě začal proklínat, byl vulgární a začal mě bezdůvodně mlátit, i když jsem přiznal, že jsem mu vrazil do auta," řekl k incidentu palestinský řidič Mazen Shwiki.

Video už byl odesláno izraelské policii, která zahájila s jejím příslušníkem vyšetřování.

 

psali jsme:

Video: Izraelský voják popravil zraněného palestinského útočníka

 

Zdroj: rt.com, youtube.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.