Video: Izraelští strážníci zastřelili palestinského útočníka

Video: Izraelští strážníci zastřelili palestinského útočníka
Autor fotografie: Dollar Photo Club|Popisek: Ilustrační foto
12 / 10 / 2015, 22:00

To, co ze začátku vypadalo jako rutinní kontrola dokladů, se zvrhlo v útok nožem a zastřelení útočníka.

Mladý Palestinec se celou dobu choval klidně, ale najednou zaútočil na člena bezpečnostních složek. V okolí se ale pohybovalo několik kolegů napadeného a ti útočníka zastřelili. Útok se udál v Jeruzalémě u Damašské brány.

Jeden 20-ti letý elitní policejní příslušník je ve vážném stavu a další dva (28, 30) mírně zraněni po útoku u Damašské brány ve Starém městě Jeruzaléma. Policie uvedla, že vážně zraněný muž byl zřejmě zasažen palbou kolegů, když bezpečnostní síly střílely na útočníka.

Útočník byl zabit na místě a ranění policisté byli odvezeni na lékařské ošetření do Shaare Zedek Medical Center a Hadassah Medical Center.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace