Video: jaderná ponorka proráží led za polárním kruhem

Video: jaderná ponorka proráží led za polárním kruhem
Autor: US Navy|Popisek: USS Hampton (SSN 767)
20 / 03 / 2016, 13:00

Asi 400 kilometrů severně od Prudhoe Bay/Aljaška probíhá cvičení ICEX 2016, které má zlepšovat schopnosti, komunikaci a navigaci amerického námořnictva v arktických podmínkách.

Mimo jaderných ponorek byly testovány pilotní a bezpilotní prostředky a výsadek týmu SEAL, stejně tak záchranná a pátrací operace. 

Na videu se ponorka třídy Los Angeles, USS Hampton vynořuje skrz ledové desky Arktidy.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace