Video: Jak přistává U-2 Dragon Lady

Video: Jak přistává U-2 Dragon Lady
Autor fotografie: Lockheed Martin|Popisek: U-2
06 / 12 / 2015, 03:45

Že přistát s touhle špionážní legendou není žádná legrace ukazuje následující video. Jak působí U-2 elegantně za letu, tak přistání už "vážku" nepřipomíná.

Video zachycuje přistání U-2 na britské základně RAF ve Fairfordu. Přistání vyžaduje zkušené piloty a pomoc vozidel na přistávací dráze, kdy řidiči upozorňují piloty na vzdálenost od letové dráhy, výšce stroje nad přistávací dráhou a další údaje, které nemá pilot Dragon Lady šanci přes trup zahlédnout.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace