Video: Japonské závody do vrchu na Hakone Turnpike

Video: Japonské závody do vrchu na Hakone Turnpike
Autor fotografie: BMW Group|Popisek: BMW Z4 GTE
04 / 01 / 2016, 18:00

Závody do vrchu na klikatém úseku silnice Mazda Turnpike na japonské hoře Hakone v prosinci 2014. Tato speciální akce hostila širokou škálu závodních strojů od klasických závodních vozů Super GT až po v Japonsku oblíbené stroje na drift.

Silnice na hoře Hakone je snem každého "petrolheada" - je to kombinace evropského Nürburgringu s alpskými horskými průsmyky mezi Itálií a Rakouskem. Kvalitní povrch odpovídající spíše závodnímu okruhu, fantastická příroda všude okolo a to, že je silnice soukromá s možností zaplatit si vjezd láká fanoušky aut nejen z Japonska.

Na Vánoce 2014 se stala tato trať místem závodu Motorhead Hill Climb Sponsored by Recaro a toto jsou záběry z něj.

Záběry z on-board kamer

Závodů se účastnily vozy značek BMW Z4 GTE o výkonu 470 PS, japonská godzilla GT-R od Nissanu, Mitsubishi a další.

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace