Video: Jiří Hynek by se zachoval jako chlap

Video: Jiří Hynek by se zachoval jako chlap
Popisek: Jiří Hynek
10 / 01 / 2018, 18:00

Devět kandidátů se v lednu 2018 utká v boji o Hrad. Jedním z nich, je i sedmapadesátiletý Jiří Hynek, šéf Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu a oficiálním kandidátem Realistů, kde právě podpora 22 poslanců z pěti politických stran jej vyslala do prezidentského závodu.

Ve videu můžete slyšet jeho rázné odpovědi na téma bezpečnost. Tvrdí, že prezident Edvard Beneš nebyl chlap, on by jím byl, a největší hrozbou pro ČR v roce 2018 jsme my sami. Chcete vědět, co by udělal proto, aby ČR zůstala členem NATO a zda je naše armáda bojeschopná? Rozhovor zde:

psali jsme: VIDEO: Petr Hannig věří českým občanům

Jiří Hynek vedoucím delegace České republiky v NIAG (Severoatlantická aliance Industrial Advisory Group), Vede českou delegace v průmyslovém poradním orgánu NATO, je členem rady resortu Ministerstva obrany pro aplikovaný výzkum, vývoj a inovace a členem české Mensy

 

Nepřehlédněte na Security magazínu:  Defence - tanky, lodě,  letadla, obrněné vozy. Jaké jsou nejnovější trendy ve zbrojním a obranném průmyslu? S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace