VIDEO: Jiří Hynek: ,,Dokážu se bránit i beze zbraně“

VIDEO: Jiří Hynek: ,,Dokážu se bránit i beze zbraně“
10 / 01 / 2018, 19:00

Rozhovory s kandidáty jak je ještě neznáte. Naše youtuberka Darja se nebojí vzít selfie tyč a zeptat se na osobní otázky, které Vám ukážou kandidáty z úplně z jiné stránky. Další, koho si naše redaktorka ,,ulovila" na rozhovor, je český manažer a politik Jiří Hynek. Rázně ukázal, že se ničeho nebojí a dokázal by se bránit. Víte jak? Více ve videu.


Pokud chcete slyšet více jeho odpovědí na téma bezpečnost, další rozhovor najdete v minulém článku Video: Jiří Hynek by se zachoval jako chlap.

Dozvíte se, jaké jsou aktuální bezpečnostní hrozby v roce 2018, zda je naše armáda je bojeschopná a zda by si Jiří Hynek nechal ušít uniformu.

Prezidentské volby v České republice začínají 12.–13. ledna 2018 prvním kolem. V případě, že ani jeden z kandidátů nezíská více než 50 % hlasů, bude druhé kolo voleb o dva týdny později, tedy 26.–27. ledna 2018. Už víte, koho volit? Podívejte se na další kandidáty zde:

VIDEO: Petr Hannig věří českým občanům

 

Nepřehlédněte na Security magazínu: Survival - jak se chovat, abyste přežili v pustině nebo džungli? A kam se schovat před teroristickým útokem? S námi víte více

 

Autor: Darja Černá

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace