VIDEO: Jsi prase a kus ho.na, ať tě Alláh prokleje! Křičel ,,radikální" muslim na toho ,,umírněného"

VIDEO: Jsi prase a kus ho.na, ať tě Alláh prokleje! Křičel ,,radikální&quote; muslim na toho ,,umírněného&quote;
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: imám
04 / 05 / 2017, 18:30

,,Radikální" muslim natočil na svůj telefon imáma, na kterého křičel, že je prase a pes, protože odmítá islamizaci Austrálie a zavedení práva šaría.

V momentě, kdy procházel ,,umírněný" imám Šejch Mohammad Tawhidi procházel předměstím Lakemby v Sydney, spustil na něho muslimský muž ,,slovní palbu". Nazval jej v arabštině prasetem a psem a ,,popřál" mu, ať ho prokleje Alláh. Na svém facebookovém profilu nazval Tawhidiho ,,kusem ho.na".

Tawhidi je známý imám, který však odmítá islamizaci Austrálie, kde žije a brání se i zavedení práva šaría. Před časem vystoupil v televizním pořadu, kde varoval před tím, že poměrně početná muslimská komunita by chtěla v Austrálii zavést svůj muslimský stát. To imám striktně odmítá.

Za to se stal ,,odpadlíkem od víry" a muslimové mu na sociálních sítí nadávají a vyhrožují smrtí. Na druhé straně má Tawhidi na sociálních sítí mnoho zastánců, kteří mu radí, ať se nenechá zastrašit a dále poukazuje na nebezpečí islamizace v zemi.

psali jsme:

Muslimové by neměli používat pisoáry, je to nedůstojné Alláha, prohlásil australský imám

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.