Video: kamera v autobusu zaznamenala otřesnou nehodu

Video: kamera v autobusu zaznamenala otřesnou nehodu
Autor: euronews (in English) |Popisek: Dopravní nehoda autobusu
05 / 03 / 2015, 19:15

Důsledky nepoužití bezpečnostních pásů v čínském turistickém autobusu byly katastrofální.

O možnosti kamer instalovaných nejen v prostředcích hromadné dopravy píšeme často. Ale jak vypadá záznam z kamer instalovaných v autobusu v případě dopravní nehody, můžete vidět na videu.
 
Tři bezpečnostní kamery v turistickém autobusu zachytily v srpnu 2013 celý průběh dopravní nehody, během které se autobus převrátil na střechu. Co náraz provedl s cestujícími a s řidičem není třeba komentovat:

 
Zdroj: YouTube, euronews (in English) 
 
Psali jsme také:
 
 
 
 
 
 
 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace