Video: Když somálští piráti omylem napadnou vojenskou loď

17 / 03 / 2017, 08:00

Somálští piráti zahlédli ve tmě poměrně velikou loď a vydali se ji obsadit. Bylo opravdu velké překvapení, když zjistili, že se jim povedlo zaútočit na americkou vojenskou loď...

Piráti se okamžitě pokoušejí pod rouškou tmy utéct, jedna z lodí ale nemá štěstí a je zasažena střelbou. Somálci skáčí z hořící lodi do vody.

Investice do přístroje na noční vidění by byla bývala levnější, než ztráta lodi a několika pirátů:-)

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace