VIDEO: Integrace migrantů se vůbec nepovedla, prohlásil ,,politicky nekorektní" šéf německých policejních odborů

VIDEO: Integrace migrantů se vůbec nepovedla, prohlásil ,,politicky nekorektní&quote; šéf německých policejních odborů
Autor fotografie: flickr.com|Popisek: německá policie
12 / 03 / 2017, 18:00

Šéf německých policejních odborů Rainer Wendt vyvolal poprask svým ,,politicky nekorektním" projevem.

Stejně jako zasloužilý švédský policista Peter Springare i nyní předseda německých policejních odborů Rainer Wendt ve svém projevu v Mohuči zdůraznil, že integrace migrantů se v Německu vůbec nepovedla. Kriticky přiznal, že země dokázala, že ,,to neumí".

,,Jen Berlín má zhruba dvacet velkých arabských rodin, z nichž dvanáct je vysoce kriminálních, složených z několika tisíců lidí. Drogy, obchod s bílým masem, obchod se zbraněmi, celý program organizovaného zločinu. Perfektní paralelní společnosti s dětskými sňatky, sňatky z donucení, takzvané vraždy ze cti, obřízky genitálií." popsal ze svého pohledu realitu Německa dnešních dní.

Wendt také v projevu řekl, že v některých částech Berlína už platí jiná pravidla a existují i zvláštní soudy.

 

psali jsme:

Politická korektnost jednou Evropu zabije. A to doslova

 

Zdroj: spiegel.de

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.