VIDEO: Krutá odplata amerických mariňáků bojovníkům IS

VIDEO: Krutá odplata amerických mariňáků bojovníkům IS
Autor fotografie: US Army|Popisek: Američtí vojáci se připravují na palubu vrtulníku UH-60 Black Hawk přistání, které má vyzvednout a dopravit je do oblasti jižně od Balad Ruz, Irák, 22. března 2009.
18 / 09 / 2015, 13:00

16.8.2015 / Americká armáda uvolnila video z útoku islámských radikálů proti helikoptérám UH-60 Black Hawk

Islámští bojovníci zahájili střelbu na vrtulníky amerického námořnictva...to neměli dělat...Video už má na Facebooku přes 3,6 milionu shlédnutí. Komentáře se shodují: "Je to lepší než jakýkoliv válečný film. To je způsob, jak ochránit naši zemi a dát lekci islámskému státu, že na to nikdy nezapomenou!"

Autor foto: US Army, Hawk Landing, Flicker.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace