VIDEO: Kubánsky prezident Raul Castro zosmiešnil Baracka Obamu

VIDEO: Kubánsky prezident Raul Castro zosmiešnil Baracka Obamu
Autor: Screenshot/Youtube|Popisek: Castro a Obama na tlačovej konferencii
24 / 03 / 2016, 06:45

Ruská internetová televízia RT priniesla video z konca tlačovej konferencie medzi americkým prezidentom Barackom Obamom a kubánskym prezidentom Raulom Castrom. Po skončení konferencie chcel Barack Obama poťapkať po ramene Raula Castra, no ten mu to nedovolil.

Barack Obama sa na Kube nachádza na oficiálnej návšteve. Podla Baracka Obama sa táto návšteva stala symbolom ukončenia studenej vojny medzi obidvomi krajinami.

VIDEO:

Zdroj: youtube, sputniknews.com

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace