VIDEO: Kudy je to do města? Ptal se ztracený pilot helikoptéry, která ,,zaparkovala" na dálnici

VIDEO: Kudy je to do města? Ptal se ztracený pilot helikoptéry, která ,,zaparkovala&quote; na dálnici
Autor: Screenshot/YouTube
17 / 02 / 2017, 17:00

Řidič nákladního vozu byl svědkem úsměvné události.

Na dálnici si totiž všiml něčeho, co na ni rozhodně nepatří - vrtulníku Mi-8, která řidiči nákladního vozu zablokovala cestu. Z vrtulníku pak vyběhl nervózní pilot a začal se řidiče ptát na nejbližší cestu do kazašského města Aktobe. Poté, co dostal odpověď, se vrátil zpět do stroje za 10 milionů dolarů. 

Jak se video šíří po sociálních sítích, vyjádřil se k němu i kazašský ministr obrany Imangali Tasmagambetov. Ten řekl, že ,,ztracený" vrtulník byl součástí původního vizuálně-orientačního cvičení, které nakonec skončilo úspěšně, stejně jako tato úsměvná příhoda.

 

související: Filipínský prezident natvrdo v TV: Korupčníky shodím z vrtulníku

 

Zdroj: rt.com, youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace