Video: Kurdští pešmergové likvidují atentátníka z IS

Video: Kurdští pešmergové likvidují atentátníka z IS
Autor fotografie: YouTube/ screenshot|Popisek: Kurdské ozbrojené milice Pešmerga
07 / 07 / 2015, 16:45

Kurdské ozbrojené milice Pešmerga bojují jako jedna z mála skupin efektivně a úspěšně. Na tuto hlídku zaútočil sebevražedný útočník z IS.

A jak neslavně dopadl on i jeho auto naložené výbušninami uvidíte na přiloženém videu.

Úspechy Kurdských bojovníků a Kurdové obecně ale leží v krku kontroverznímu tureckému prezidentovi Erdoganovi, který plánuje invazi do severní Sýrie, ale ne aby pomohl v boji proti IS, ale aby podle tradice tureckých sultánů napadl nepohodlné Kurdy!

Zdroj YouTube, warleaks

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.