VIDEO: Letecké záběry syrské ofenzívy proti IS. Ruské drony natočily unikátní video ve Full HD

VIDEO: Letecké záběry syrské ofenzívy proti IS. Ruské drony natočily unikátní video ve Full HD
Autor fotografie: Alexander Pushin/RussiaWorks|Popisek: Ofenzíva syrské armády na pozice teroristů IS
20 / 10 / 2015, 16:30

Záběry z útoku natočili reportéři z RussiaWorks, ruské společnosti s vazbami na Kreml.

Na video upozornil server Business Insider, který ale tvrdí, že nemůže nezávisle potvrdit jeho pravost. Podle něj je pravděpodobné, že společnost RussiaWorks chce těmito videi posilovat "domácí podporu pro invaze Moskvy v cizině."

Boris Zilberman,  expert v Nadaci pro obranu demokracie v Rusku, uvedl pro server, že "RussiaWorks jsou součástí propagandistické kampaně Kremlu, jak doma prezentovat vojenskou sílu Ruska. Videa jsou pořízena řadou ruských válečných korespondentů, kteří mají vazby na Kreml a nejspíš mají spoustu času a kvalitní drony, aby dokázali vyrobit tak kvalitní videozáznam."

Zdroj: RussiaWorks

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace