VIDEO: Lovci hlav chytají migranty a říkají: Maďarsko není zemí, kde chcete žít

VIDEO: Lovci hlav chytají migranty a říkají: Maďarsko není zemí, kde chcete žít
Autor: Flickr.com|Popisek: sniper
13 / 02 / 2017, 18:00

Starosta maďarské vesnice má na uprchlíky jasný názor - nechce přijmout ani jednoho.

 Starosta vesnice Ásotthalom  László Toroczkai, o němž jsme psali minulý týden, razí jednoduchou a jasnou politiku: nechce v jím vedené vesnici žádného migranta. 

K zachytávání migrantů vytvořil speciální tým ,,lovců hlav", kteří mají zajistit, aby do vesnice nepronikl pokud možno žádný migrant. O svém týmu natočil i zajímavé ,,akční" video, na které se podívejte.

 

psali jsme:

Kapitulovala italská vláda před muslimy?

Italská vláda uzavřela s místními muslimy ,,pakt o neútočení"

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace