Video: Lupič chtěl okrást válečného veterána a nestačil utíkat

Video: Lupič chtěl okrást válečného veterána a nestačil utíkat
Autor fotografie: YouTube|Popisek: Sugar Creek Gas Station
14 / 02 / 2016, 08:15

Lupič čekal asi trochu jiný průběh akce, během které se pokusil o ozbrojenou loupež v čerpací stanici na konci ledna 2016 v severním Brevard County na Floridě. Prodavač byl totiž válečný veterán z Iráku...

Kolem 23. hodiny 26. ledna vstoupil ozbrojený lupič do Sugar Creek Gas Station na Floridě. Průmyslová kamera uvnitř obchodu ukazuje lupiče, jak se blíží k prodavači a ohání se krátkou střelnou zbraní. Podezřelý podal prodavači igelitový sáček na peníze z pokladny a americký válečný veterán, který má za sebou několik misí v Iráku ucítil svou šanci.

Po krátkém boji lupič, který dostal několik ran prchá z obchodu.

Zdroj: YouTube

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.