VIDEO: Malajsie ,,vynalezla" lék na homosexualitu: široce pojatý trénink, sňatek se ženou a trpělivost

VIDEO: Malajsie ,,vynalezla&quote; lék na homosexualitu: široce pojatý trénink, sňatek se ženou a trpělivost
Autor fotografie: Pixabay.com/cs|Popisek: Malajská vlajka
17 / 02 / 2017, 16:00

Malajské úřady chtějí vysvětlit naučným videem muslimům, jak se chovat k homosexuálům a jak ji i ,,léčit".

Malajské Islámské vývojové oddělení (Jakim) publikovalo tříminutové video nabádající islámskou komunitu k ,,trpělivosti" s těmi, kteří chtějí změnit svou homosexuální orientaci.

,,Vyléčení" vede skrz široce pojatý trénink a odborné vedení. To zahrnuje především půst a sňatek se ženou, který také vede k uspokojení sexuálních potřeb. Vše má být součástí ,,široce pojatého tréninku", v tomto případě hlavně psychického.

Jakim chce ,,naučit" muslimy, jak se se správně k homosexuálům chovat. Má se jim především ,,trpělivě" pomáhat a přivést je tak do majoritní heterosexuální společnosti.

Většinově muslimská Malajsie přísně trestá projevy homosexuality i na veřejnosti, zvlášť tvrdě také zakročuje proti změně pohlaví, které je ilegální a je trestáno pod právem šaría.

Ve své zprávě z roku 2015 Human Rights Watch (HRW), že diskriminace gayů, leseb i tzv. transgender lidí, je v Malajsii všudypřítomná. HRW upozornila, že transgender (lidé, jejichž genderová identita není stejná jako pohlaví, které jim bylo přiřazeno při narození) jsou vystavováni v Malajsii až nelidskému zacházení, které zahrnuje psychické a sexuální útoky, věznění či odpírání zdravotní péče a vhodného zaměstnání. 

 

psali jsme:

Za homosexualitu hrozí v Gambii nově i trest smrti

Zdroj: rt.com

 

Tagy článku