VIDEO: Manželky bojovníků IS s výbušnou vestou v přímém přenosu? Sledujte novou show BBC

VIDEO: Manželky bojovníků IS s výbušnou vestou v přímém přenosu? Sledujte novou show BBC
Autor: Flickr.com|Popisek: muslimka
06 / 01 / 2017, 17:00

Britská televizní stanice BBC vzbudila svým satirickým videem velký rozruch.

V parodickém videu jako ,,hlavní hrdinky" vystupují ženy, které jsou oblečené jako manželky IS. Dělají si legraci z přísného života žen v domácnosti, které jako ,,manželky bojovníků IS" mají.

Například si mezi sebou dělají legraci například z nově zakoupené vesty s výbušninami. Pak hovoří o tom, jaké ,,nejvhodnější oblečení si vzít na popravu.

Jiná ,,žena v domácnosti" se chlubí delším řetězem, který dostala od manžela, aby se mohla jít konečně podívat i před dům.

Show ,,Skutečné ženy v domácnosti Islámského státu" vysílaná prestižní BBC však také rozdělila zejména uživatele sociálních sítí. Některým z nich se video libí, druzí se jím cítí být pobouřeni. 

Zdroj: news.nationalpostcom, youtube.com

 

Tagy článku

SECURITY magazín je ve své tištěné podobě první a jediný český odborný časopis o komerční bezpečnosti a vychází od roku 1994. SECURITY magazín se orientuje především na profesionály v přímém výkonu služby v soukromých bezpečnostních agenturách a ve firmách, které poskytují technické bezpečnostní služby. Je určen také manažerům, kteří uvedené služby prodávají a řídí a bezpečnostním specialistům, kteří bezpečnostní služby nakupují v soukromém i státním sektoru. Zkušenosti a informace v SECURITY magazínu jsou ale určeny i laické veřejnosti, potenciálním zákazníkům, kteří o bezpečnosti velmi často mluví a ne vždy jí rozumí nebo chápou její specifika. SECURITY magazín chce tradiční spoluprací s akademickým prostředím a experty v oboru dokázat, že komerční bezpečnost je multioborová disciplína, úzce propojená požadavky norem a předpisů a je v mnoha ohledech založena na moderních vyspělých technologiích, které mohou instalovat a provozovat pouze vzdělaní specialisté.

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace