VIDEO: Matka palestinského teroristy vytáhla během interview nůž "Dejte si pozor Izraelci!"

VIDEO: Matka palestinského teroristy vytáhla během interview nůž &quote;Dejte si pozor Izraelci!&quote;
Autor fotografie: YouTube/screenshot/MEMRI TV
27 / 10 / 2015, 10:00

Matka teroristy, kterého zastřelila izraelská policie při útoku v autobusu, s úsměvem vyhrožuje Izraelcům

Krátce po 8 hodin dne 12. října, 22-letý Muhammad Shamasne nastoupil do autobusu v Jeruzalémě a bodl 19ti letého vojáka izraelské armády. Cestující se ho pokoušeli zlikvidovat a nakonec byl Shamasne zastřelen policií. Jeho matka poskytla rozhovor libanonské televizi MEMRI-TV

Server legalinsurrection.com včera zveřejnil videozáznam , na kterém je rozhovor s matkou palestinského útočníka.

V rozhovoru nejdříve nabídla redaktorce s úsměvem sladkosti na oslavu smrti jejího syna Mohameda. "Nic nám není líto, my jsme na něj hrdí," dodala.

Co si zaslouží více pozornosti, je to co následovalo. Během dalších slov žena vytáhla z výstřihu dlouhý nůž, který slíbila použít proti Izraelcům a prohlásila: "Alláh buď pochválen, Muhammed byl umučen kvůli Al-Aksá," řekla s úsměvem."Ve jménu Alláha jsou všechny mé děti ochotné jít v Muhammedových stopách. Věděli jsme, co chtěl udělat," hrdě pokračovala, "Nechci plakat, a jsem rozzlobená, že mě nechtěl vzít sebou."  

Na dotaz, zda se bojí, že by Izrael mohl v reakci na tento útok zbourat dům jejího syna, odpověděla, že od úřadů dosud obdržela demoliční výměr, pravděpodobně v důsledku nedávno pozastavené běžné praxe nařízené izraelským nejvyšším soudem. A s úsměvem prohlásila "Nás neodstraší žádné hrozby. Nechte zničit domy i mých synů Mu'tasima a Yousufa. Oni budou stejně umučeni. Ale pokud jde o mě ... tento nůž mám schovaný pro Izrael!" Řekla s pohledem upřeným do kamery. "Dejte si pozor Izraelci! Dávejte si pozor!"

Gestem a slovy je zděšena i redaktorka, která ji opakovaně žádala, aby nůž odložila. Žena přesto pokračovala v hrozbách "Pozor Izraeli, přivolali jste na sebe pekelný oheň a nevíte, s kým máte to dočinění. Moje skutky budou horší než moje slova," dodala zlověstně. 

Na dalším videu je instruktážní video, jak provést teroristický útok v autobusu.

Zdroj: israelnationalnews.com

Tagy článku